Главная » 2021 » Грудень » 1 » Акція «Здоров’я – це сучасно».
Акція «Здоров’я – це сучасно».

Народна мудрість твердить:» Здоров’я – найвище благо». І лише духовно і фізично сильна та здорова особистість може увійти в сучасний напружений ритм життя, здобути відповідні знання, допомогти собі й навколишнім, стати корисною для суспільства/

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя для  учнів 1-4 класів. була проведена для акція «Здоров’я – це сучасно». Разом з класними керівниками діти пригадали правила гігієни, правильної постави, раціонального харчування. Поговорили про доцільність дотримання режиму дня, чергування активної роботи та відпочинку, а також пригадали правила роботи за комп’ютером та зорову гімнастику. Особливу увагу приділили безпечній поведінки на вулиці та з незнайомими  предметами. А після активного діалогу, учням було запропоновано створити  «дерево здоров’я», де кожен написав, що для нього « здоровий спосіб життя». Дякуємо всім за активну роботу!

Категория: Новини школи | Просмотров: 100 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0