Главная » 2023 » Листопад » 29 » Альтанка думок «Гендерні стереотипи»
Альтанка думок «Гендерні стереотипи»

Гендерна рівність сьогодні є однією з тем, що стосується самореалізації у різних сферах життя  та викликає неоднозначне ставлення соціуму. Люди часто невірно трактують поняття гендерної рівності та фемінізму, плутають їх із сексуальністю.
Сьогодні в рамках проведення  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з учнями 9А та 9Б класів була проведена альтанка думок «Гендерні стереотипи»
Ми повинні знівелювати або звести до мінімуму гендерні стереотипи у нашому суспільстві, і освіта як один з найбільших соціальних інститутів має взяти на себе відповідальність за це. Учні дійшли висновку, що гендерна нерівність є пережитком минулого. Нехай без минулого немає майбутнього, але ми рухаємось вперед, навчаючись на помилках наших предків.
Соціальний педагог Тетяна Гатеж

Категория: Новини школи | Просмотров: 36 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0