Главная » 2021 » Січень » 29 » «Англійська – це цікаво»
«Англійська – це цікаво»

В Костянтинівському   ЗЗСО № 16 з  26 січня розпочався  тиждень англійської мови.

Метою проведення тижня  є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі; розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою,  інтерес до творчості, логічне мислення та пам’ять.

Сьогоднішній день було розпочато з тематичного вісника «Англійська – це цікаво» для дітей початкової школи, де діти дізналися цікаві факти про Англію та мову.  Учні 4-А та 4-Б  на великій перерві виготовляли стенд газету  з пам’ятками Великої Британії та побажаннями для всіх!  А на завершення цього  дня був проведений позакласний захід в групі подовженого дня, де діти переглянули відео про Велику Британію та виготовили прапорці  ʺ I love English ʺ.

Вчитель англійської мови Носікова А.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 157 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0