Главная » 2020 » Грудень » 4 » “Армія - це щит суспільства і держави ”
“Армія - це щит суспільства і держави ”

У Костянтинівському ЗЗСО № 16 вчителем предмету « Захист України» був проведений  Уроку звитяги до Дня Збройних сил України  “Армія - це щит суспільства і держави ”

Мета: сприяти формуванню громадянських і соціальних компетентностей учнів через:

– усвідомлення змісту понять «патріотизм», «військово- патріотичне виховання», «готовність до захисту Вітчизни» як важливих складників життєдіяльності людини;

– усвідомлення конституційного обов’язку щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Учні підготували повідомлення  про історію українського війська та сучасну українську армію.

Вчитель провела практичне заняття « Домедична допомога в бойових умовах ». Учні  під час уроку відпрацьовували техніку винесення пораненого з небезпечної зони та вчилися   надавати допомогу  на «етапі під вогнем».

Наприкінці заняття  учні зробили висновок: « Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки та дівчати  повинні бути свідомими громадянами, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх родин, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність».

Категория: Новини школи | Просмотров: 157 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0