Главная » 2019 » Квітень » 25 » «Безпечне та здорове майбутнє праці»
«Безпечне та здорове майбутнє праці»

Щоб навчання нам в радість було,

І країні приносило користь,

Є відповідальний завжди,

Учень нашої школи.

«Безпечне та здорове майбутнє праці»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006

№ 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

У Костянтинівській загальноосвітній школі № 16 в рамках тижня з охорони праці , пройшла низка заходів. Учні початкових класів прийняли активну участь у конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей». Конкурс проходив в декілька етапів : шкільний рівень(прийняли участь всі) та міський ( найкращі роботи)

Метою цього заходу було привернення уваги дітей та працівників учбового закладу до проблеми збереження життя і здоров’я людей та культури охорони праці в Україні;підвищення рівня знань, безпеки умов праці; формування загальної культури охорони праці, поважного ставлення до безпеки життєдіяльності; формування в учнів основ здорового способу життя .

Робота з охорони праці в нашому учбовому закладі проводиться постійно, тому що це питання потребує особливої уваги.

Вчитель початкових класів Хе Ден Сук Степанченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 269 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0