Главная » 2019 » Жовтень » 7 » «Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 №931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», листа Інституту модернізації змісту освіти від 20.08.2019 №22.1/10-2855 «Щодо виконання наказу МОНУ від 12.08.2014 № 931» ,  листа Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 29.08.2019 №804/31 з 01 по 31 жовтня 2019 року буде проведено у ЗОШ №16 Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  під гаслом «Бібліотека  Нової української  школи -  простір для освітніх можливостей кожного учня».
Для проведення цього місячника було розроблено ряд заходів, які протягом місяця будуть проходить у школі. Розпочався місячник проведенням  шкільного тематичного вісника, присвяченого книзі, читанню літератури. Учні 2-4класів  вели розмову на тему «Книга – друг на все життя », учні
5-7класів розповідали про улюблені книги « Моє хобі-читання», учні 6Акласу тематичний вісник провели у шкільної бібліотеці, яку полюбляють ще з початкової школи, а учні 8-9класів спілкувались на тему « Восьме диво світу», « Я і книга» - ця тема була обговорена учнями 10-11класів.
Під час вісника учні дивились слайдові презентації, різноманітну літературу з домашньої бібліотеки, сперечались з традиційної форми книги та електронній.
Час вісника пролетів дуже швидко, а бажаючих говорити про книгу,як джерело знаній було багато. Підсумком вісника була думка, що учні всі зрозуміють важність і цінність книги у житті людини різного віку.

Зав.шк.бібліотекою №16  Гецман Г.І.

Категория: Новини школи | Просмотров: 252 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0