Главная » 2019 » Грудень » 19 » Благодійний концерт " Від серця до серця"
Благодійний концерт " Від серця до серця"

19 грудня, у День Святого Миколая, у Костнятинівському ЗЗСО № 16 пройшов традиційний благодійний концерт . Захід пройшов у рамках реалізації шкільного благодійного проекту «Від серця до серця» за ініціативи Учнівської ради.

Класні колективи 5-11 класів підготували різноманітні творчі номери: співали, танцювали, декламували вірші, показували свої спортивні надбання.

Участь у святі взяли не лише вихованці школи. Підтримали цю благодійну справу випускник нашої школи Кулік О.О та голова правління громадської організації Громадська організація "Відродження та Розбудова міста Костянтинівка" Суханова Віолета

Силами учнів, батьків, вчителів та благодійників на другому концерті було зібрано близько 2000 грн. Сподіваємось, що наша спільна допомога виявиться потрібною, а тепло наших сердець хоч трішки зігріє хворих діток. Віримо, що милосердя для наших учнів, від яких залежатиме наше майбутнє, не буде лише словом.

Категория: Новини школи | Просмотров: 295 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0