Главная » 2020 » Січень » 29 » «Боротьба за українську державність у грудні 1917- січні 1918 року»
«Боротьба за українську державність у грудні 1917- січні 1918 року»

29 січня 1918 року назва невеликої станції, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність

27 січня для учнів 9-а класу Костянтинівського ЗЗСО № 16 було проведено класну годину «Боротьба за українську державність у грудні 1917- січні 1918 року»

МЕТА: розширити знання учнів про трагічні події січня 1918 року під Крутами; на прикладі подвигу однолітків формувати й розвити мотивацію, спрямовану на підготовку до захисту Вітчизни; зміцнити патріотичні почуття учнів, формувати їхню історичну пам’ять, вселити дух лицарства, гідність і самоповагу, будити прагнення до самореалізації у добрих справах; виховувати повагу до історичного минулого українського народу, борців за незалежність України.

Під час заходу здобувачі освіти переглянули фрагмент фільму «Лист без конверта» із серії «Невідома Україна» ,склали хронологічний ланцюжок тих далеких подій, обговорили причини і наслідки Битви під Крутами з точки зору сучасної молоді.

Наприкінці заходу прийшли до висновку ,що трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну .Студенти, курсанти, школярі виявилися у своєму патріотизмові вищими за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали своє життя в ім'я волі свого народу.

Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Адже коли до такої самопожертви здатна молодь - нація незнищенна.

Класний керівник О.М.Мирошниченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 210 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0