Главная » 2021 » Вересень » 1 » Будь щаслива, моя Україно!
Будь щаслива, моя Україно!

Глянь навкруги, яка твоя земля:
                                                                Красива, дивовижна і єдина.
                                                                Усе тут дороге: ліс, гори і поля,
                                                                Бо це Вітчизна наша – Україна!

Перше вересня! День знань! З нагоди 30-ї річниці Незалежності України новий навчальний рік в Костянтинівському ЗЗСО № 16 розпочався першим уроком « З днем народження,рідна Україно!». Мета: поглиблення знань учнів про Україну; розвиток мовлення, мислення, кругозору, уміння оцінювати твори мистецтва та пам’ятки культури, організовувати та оцінювати власну роботу, співпрацювати в групі, формування відчуття приналежності до України, стійкої громадянської позиції, виховання почуття патріотизму та національної свідомості, любові до Батьківщини. Першокласники відкривали для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник,перша вчителька, перший урок. Учні 3-4 класів дарували Батьківщині- іменинниці  свої знання, повагу, любов, добрі справи приймаючи участь у вікторинах,іграх,змаганнях. Для учнів 2-Б класу пройшов урок-подорож  з елементами STEM « Я люблю свою країну». Щоб ефективно працювати та отримати задоволення від спільної діяльності здобувачі освіти об’єдналися у групи: «Північ», «Південь», «Захід», «Схід». Діти провели освітній STEM-дослід, який охоплює такі природничі (Science) науки як хімія, фізика, біологія і власноруч створили  Прапор України із цукерок «Skittles»/«M&Ms»та води.  А за допомогою монети, а саме української гривні, провели  ще один дослід, який технічно підтвердив можливості учнів створити відбиток Герба нашої держави.Не забули виконати руханку під музику «Перлина-Україна». Наприкінці подорожі діти виконували практичну роботу: на паперових човниках писали мрію про Україну і розміщували їх на мапі країни. Сьогодні на уроці вони були науковцями, технологами, розвивались, ставали кращими, творили самих себе і разом з тим творили незалежну Україну.

Я бажаю всім, щоб ваші серця наповнювалися гордістю за нашу незалежну державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця була надійною запорукою щасливого майбутнього!

Дорохова Т.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 130 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0