Главная » 2021 » Березень » 21 » «Чаруючий свiт творчості»
«Чаруючий свiт творчості»

З 15 по 19 березня 2021 року в Костянтинівському ЗЗСО № 16 проходив тиждень мистецтва та трудового навчання.

Вчителями трудового навчання  були  проведені низки творчих заходів, у яких учні проявляли свої здібності та таланти.

Так, учні 5-9 класів прийняли активну участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівні фантазії ”, де учасники і представили багато цікавих та творчих робіт, зроблених власноруч. Технiки виконання були рiзноманiтнi: ажурне випiлювання, вишивка бiсером, м’яка iграшка, лялька-мотанка, листiвки у технiцi “скрап-букiнг” та iн.

Дівчата iз задоволенням  взяли участь у майстер-класi “Весняні квiти». Це було неперевершено та цiкаво! Дiти навчилися працювати iз фоамiраном, втiлюючи у життя своi фантазii.

Тиждень був насиченим  та продуктивним. Всі отримали задоволення вiд результатiв своєї роботи.

Вчитель трудового навчання             Чала О.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 147 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0