Главная » 2023 » Грудень » 3 » «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство!»
«Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство!»

Саме під такою назвою відбулася інформаційна хвилинка до Міжнародного дня людей  з обмеженими фізичними можливостями, у 6-А та 6 –Б класах Костянтинівського ЗЗСО № 16. Класні керівники обговорили з учнями тему милосердя, доброти, стосунки між учнями та дорослими. Школярі висловлювали свої міркування, що таке доброта, чуйність, добросердечність, милосердя. Також ділились досвідом спілкування з ровесниками, які мають обмежені фізичні можливості. Учні прослухали легенду "Про Янгола Доброти" та розповіли про свої  добрі вчинки.

Доброта і милосердя два крила, на яких тримається людство і ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.

Категория: Новини школи | Просмотров: 27 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0