Главная » 2023 » Травень » 22 » «День Європи в Україні».
«День Європи в Україні».

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Цього року святкування Дня Європи в Україні пройшло 20 травня. Протягом тижня, напередодні святкування Дня Європи, з  метою популяризації загального європейського надбання серед дітей  з нагоди Дня Європи  у закладі загальної середньої освіти 16  в онлайн-форматі вчитель англійської мови Алевтина Носікова  провила  годину спілкування у учнями молодшої школи, «Українці – співтворці європейської культури», під час спілкування діти розглянули культуру Європейських країн, та виготовили прапорці країни, до якої мріють подорожувати. А в  продовж всього тижня учні і вчителі подорожували сторінками інтернету та ділилися цікавинками сусідніх країн на дощці padllet  «День Європи в Україні». Вчитель провела  бесіди на теми толерантності,  рівних права для всіх громадян, поваги до себе та інших.

Категория: Новини школи | Просмотров: 65 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0