Главная » 2023 » Жовтень » 20 » День відповідальності людини
День відповідальності людини

19 жовтня в Україні відзначатимуть День відповідальності людини, ініційований Фондом родини Богдана Гаврилишина. Це свято – данина пам’яті видатного українця, візіонера, співзасновника Всесвітнього економічного форуму в Давосі, очільника Міжнародного інституту менеджменту в Женеві Богдана Гаврилишина. На державному рівні День відповідальності людини затвердили у 2021 році.

В Костянтинівському ЗЗСО, 19 жовтня для здобувачів освіти 1-11 пройшов Єдиний урок на тему «Про що нам підказує совість», «Мій моральний вибір», «Мої цінності – моя відповідальність» .  Метою відзначення Дня відповідальності є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця. Для учнів початкової школи були проведені інтерактивні вікторини «Відповідальність крок до успіху».  Для учнів середньої ланки була проведена віртуальна подорож «Сторінками Декларації відповідальності людини». Учні 6-А класу породожували по сторінках декларації відповідальної людини розглянули всі 15 пунктів, склали хмару слів та зробили висновок, що бути відповідальною людиною це модно і круто. Для здобувачів старшої школи були підготовлені презентації та онлайн-бесіди.  Під час проведення заходів, діти активно приймали участь в обговоренні, розглянули всі 15 пунктів декларації відповідальної людини, склали карту кроків до успіху.

Класний керівник 6-А класу Алевтина НОСІКОВА

Категория: Новини школи | Просмотров: 34 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0