Главная » 2021 » Вересень » 6 » День визволення Костянтинівки та Донбасу від нацистських загарбників
День визволення Костянтинівки та Донбасу від нацистських загарбників

6 вересня -  День визволення Костянтинівки та  Донбасу від нацистських загарбників.  Вже 78 років минуло з тієї  дати, але пам’ять людська живе й донині.  В цей день у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 відбулися урочистості з метою формування в учнів  патріотичної свідомості, почуття любові до рідної землі, її історії, вшанування пам’яті воїнів- героїв та жертв Другої світової війни. Учні школи  взяли участь у наступних заходах:

• Лінійка пам’яті  «Пам’ять спомином душу тривожить»  біля меморіальної дошки О.Пономарьова ( учні 2-4 класів)
  • Уроки пам’яті, години спілкування «Ми перемогли» (учні 5-8 класів);
  • Виставка квіткових композицій «Пам’яті квіткові сторінки»  (учні 1-11 класів).

З метою увічнення безсмертного подвигу народу учні 9- 11 класів та представники військово- патріотичної гри «Джура»- рій «Хортиця» поклали квіти до пам’ятників загиблих воїнів та вшанували пам'ять  хвилиною мовчання. Також учні та працівники закладу долучилися до  загальноміської хвилини мовчання за загиблими жителями м.Костянтинівки в період звільнення міста від нацистських загарбників.

Учитель географії Климова О.А

Категория: Новини школи | Просмотров: 136 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0