Главная » 2020 » Березень » 11 » Дерево життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка
Дерево життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять  Шевченка.

На початку березня щороку в Україні святкують Шевченківські дні. Цього року країна відмічає 206 річницю від народження великого поета. 10 березня 2020 року й у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 розпочався Шевченківський тиждень.

Серед заходів, запланованих до проведення на цьому тижні будуть і вікторини, і квести, і літературні читання, а розпочалися святкові дні із творчої акції – створення символічного дерева життя і творчості Т.Г. Шевченка. Мета заходу – повторити основні події життя великого Кобзаря, згадати відомі й відкрити для себе невідомі сторінки біографії геніального поета, розвивати творче мислення дітей, виховувати любов та повагу до творчості Тараса Шевченка, гордість за талановитих синів України.

Кожному класу було запропоновано оформити один з періодів життя або творчості Т.Г. Шевченка у вигляді фактів, записаних на кленових листочках. Таким чином протягом дня у коридорі третього поверху школи з’явилось ціле дерево цікавих фактів про нашого геніального поета.

Просто, швидко, креативно – а учні отримали і міцні знання, і заряд гарного настрою для подальших конкурсів.

Учитель української мови та літератури   Бочкарьова О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 259 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0