Главная » 2020 » Січень » 29 » “Державні символи України – символи боротьби за незалежність”
“Державні символи України – символи боротьби за незалежність”

«Любіть Україну, як вірні сини,

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі, як герої».

До Дня пам'яті героїв Крут з учнями 1-4 класів в Костянтинівському ЗЗСО№16 пройшли тематичні бесіди на тему “Державні символи України – символи боротьби за незалежність” Мета: виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого, повагу до її символів, розширювати пізнавальні інтереси учнів до історичного минулого та сучасного України, ознайомити учнів з національними символами України, з її святинею – прапором; формувати національну свідомість школярів.

На тематичному віснику діти дізналися, про героїв Крут та цікаві історичні фактори. Учні 1-2 класів малювали Державні символи, складали прапор України з цеглинок лего, а 3-4 класам під час виховного заходу вчителі розповіли факти про основні події, які відбувалися під Крутами 1918 р. Діти в свою чергу прочитали вірші про подвиги молодих борців за незалежність України. На кінець бесіди діти переглядалися фрагменти фільмів подій того часу.

Педагог-організатор Носікова А.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 194 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0