Главная » 2019 » Квітень » 19 » Добрі справи робити просто
Добрі справи робити просто

Бути добрим, робити добрі справи, допомагати людям – всьому цьому вчать змалечку. Роблячи добрі справи безкорисливо, ми змінюємо життя, а значить змінюємо і весь світ в цілому. В рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл») з метою формування екологічної культури, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 відбувся екологічний захід «Посади дерево для майбутнього України». Під час заходи учасники рою «Хортиця» висадили кущі на території навчального закладу.

Добрі справи, здійснені учнями, прилучають їх до благодійності, демонструють їхній патріотизм, милосердя, уміння розуміти проблеми довкілля та бажання безкорисливо допомагати суспільству.

Добрі справи мають стати доброю традицією, яку потрібно підтримувати і зробити кредом свого життя кожному громадянину нашої Батьківщини.

Учитель географії Климова О.А

Категория: Новини школи | Просмотров: 268 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0