Главная » 2019 » Вересень » 2 » " Добрий день, Країно знань!"
" Добрий день, Країно знань!"
Сьогодні перший дзвінок сповіщає нас про новий навчальний рік, сповнений надією і вірою на те, що знання та глибокий патріотизм учнів стануть запорукою успіху й єдності рідної України.
Перше вересня – це улюблене свято учнів, батьків та педагогів нашої школи. У цей день для першокласників, маленьких мешканців Країни Школярії, було відкрито першу сторінку їхнього шкільного життя. На урочисту лінійку їх супроводжували не лише батьки, а й перша вчителька Губанова Світлана Володимирівна.
На святі урочисто прозвучав Гімн нашої держави, усіх учасників заходу привітала виконуюча обов’язки директор школи Тетяна Володимирівна Потримай та почесний гість, нападник ХК «Донбасс » Віталій Кірющенков, який побажав всім успіхів та передав першокласникам шкільні рюкзаки від ХК «Донбас » та фонду Бориса Колеснікова.
Після того, як пролунав перший дзвоник всі класи пішли на перший урок, а першокласник разом з Фксиком та Нуликом відправилася у цікаву подорож Країною Знань!
Категория: Новини школи | Просмотров: 236 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0