Главная » 2023 » Листопад » 13 » Допоможемо зимуючим птахам!
Допоможемо зимуючим птахам!

Цього тижня дуже корисний захід відбувся в Костянтинівській ЗЗСО №16!

Учні нашої школи продемонстрували велику ініціативу, беручи активну участь у створенні годівничок для зимуючих птахів. Вони використали різноманітні матеріали, такі як пластик, деревина, папір та інші, щоб створити зручне житло для пернатих. Фотографії цих робіт чудово відображають творчий підхід та зусилля учнів. Надіємося, що ця ініціатива принесе задоволення пташкам та стане чудовим прикладом дбайливого ставлення до природи для усієї шкільної спільноти.

Ця ініціатива учнів має важливе значення у контексті екологічних проблем, з якими стикаються природні екосистеми. Зменшення природних місць і гніздування, втрата місць для життя та харчування – лише декілька з проблем, які впливають на птахів під час зимівлі. Ініціативи, подібні до цієї, не лише надають допомогу конкретним птахам, але й підвищують усвідомленість щодо необхідності збереження природних середовищ та бережливого ставлення до них. Залучення учнів до цієї теми відкриває шлях до поширення свідомості про екологічні проблеми й сприяє формуванню відповідального ставлення до довкілля.

Просмотров: 32 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0