Главная » 2021 » Листопад » 9 » Дружньо до знань із « Всеосвітою»
Дружньо до знань із « Всеосвітою»

Напередодні Дня української писемності та мови учні 2-б класу Костянтинівського ЗЗСО № 16  долучилися до проходження олімпіади з української мови на платформі «Всеосвіта» і стали частиною всеукраїнського рекорду з наймасовішого проходження онлайн- олімпіади нашої країни. Мета: активізувати пізнавальну діяльність та навчальну мотивацію, узагальнити набуті теоретичні знання і закріпити пройдений матеріал. Дітей чекали 8 типів захопливих завдань, онлайн та офлайн проходження.Переваги онлайн-олімпіади:миттєво можна переглянути свої відповіді, провести аналіз помилок. Вчитель також має доступ до відповідей всіх своїх учнів. Дипломи , свідоцтва ,подяки батькам за активну участь у підготовці до олімпіади  можна завантажити відразу ж , які видаються державною та англійською мовами за міжнародним зразком. А «Космічна валентинка»-гарантована винагорода для кожного учасника олімпіади-осінь 2021. Унікальна розробка від «Всеосвіти» показує, що  знання – це сила, яка може бути більшою навіть за неосяжність космосу. Результати та нагороди надихають здобувачів освіти і далі підкорювати нові вершини в країні знань!

Класний керівник 2-б класу       Тетяна ДОРОХОВА

Категория: Новини школи | Просмотров: 120 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0