Главная » 2021 » Січень » 21 » Єдині ми – єдина Україна!
Єдині ми – єдина Україна!

Єдина ми родина.

Мільйони різних «Я»,

А разом – Україна!

22 січня весь український народ святкує День соборності України. Саме з цієї нагоди у Костянтинівському ЗЗСО № 16 відбулися виховні-онлайн години у початковій ланці.

Мета цих заходів: виховувати у малюків національну свідомість, формувати риси громадянина Української держави, пробуджувати інтерес до вивчення історії та культурних надбань українського народу, розвивати творчі здібності малечі.

Вчителі познайомили учнів з історією цього свята. Демонстрували на екранах ролики, які присвячені Дню соборності України. Четверті класи здійснили вікторину-подорож «Ми всі одна сім'я» (за матеріалами каналу «Хмаринка»). Офлайн маленькі художники разом з батьками творили малюнки до урочистого дня. Із цих шедеврів було створено web-вітрину «Я живу в Україні».

Ніколи не старітиме наша квітуча українська земля. З її багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми. Ми віримо в майбутнє нашої великої родини, що зветься Україна.

Вчитель початкових класів Жирнова Н.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 147 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0