Главная » 2021 » Травень » 21 » Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

Костянтинівський ЗЗСО № 16 долучився до проведення  Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Основна мета тижня #Love30 – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.

Класні керівники ознайомити учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги біля закладу освіти та по дорозі додому, пригадали які  дорожні  знаки регулюють , закріпили  знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, уміння орієнтуватися на вулицях міста.

Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми.

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Категория: Новини школи | Просмотров: 244 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0