Главная » 2020 » Січень » 26 » Екологічне асорті
Екологічне асорті

24 січня 2020 року в Костянтинівському ЗЗСО №16 в рамках тижня початкових класів відбулася гра-змагання «Екологічне асорті». Мета. Формувати в учнів пізнавальний інтерес; поглибити, розширити знання дітей про природу, про вплив поведінки людини на природу;виховувати любов до природи. Змагалися команди «Екологи» 4-А класу і «Екологічна компанія» 4-Б класу. Під час розминки «Куб» учні по черзі кидали куб, на грані якого зображене певне середовище і називали тварину, яка там мешкає. В конкурсі «Четвертий зайвий» треба було викреслити зайві слова; а також «зібрати прислів’я». А за допомогою пантоміми самий артистичний ігрок команди зображував звірів, так щоб всі здогадалися хто це. Своє вміння аналізувати позитивний та негативний вплив людини на природу діти показували в конкурсі «Радію чи сумую». На слідуючому етапі змагань учасники виступили у ролі «шифрувальників»; за описом (на швидкість) впізнавали тварину,занесену до Червоної книги. А поки команди працювали, уболівальники відгадували загадки і приносили додаткові бали своїй команді! За підсумками гри перемогла команда 4-А класу « Екологи». Вітаємо! Наприкінці заходу ми домовилися з учнями вести щоденник « Мій хороший вчинок у природі» і кожного місяця проводити аналіз щоденників,робити висновки.

Т.М.Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 218 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0