Главная » 2019 » Листопад » 11 » «Есе: осягнімо мистецтво літати!»
«Есе: осягнімо мистецтво літати!»

У рамках тижня, присвяченого Дню української писемності та мови, який проводився у Костянтинівському ЗЗСО I-III ступенів №16, для учнів 9-11 класів 7листопада відбувся воркшоп з написання есе «Есе: осягнімо мистецтво літати!». Захід пройшов під гаслом «Творити разом – високе мистецтво життя». Розпочалося все з лірично - емоційного занурення «Легкою павутинкою, тонкою шовковинкою сную своє життя…». Потім учасники одержали теоретичну консультацію – поради до написання есе. І вже після цього команди (у складі 5 учнів від кожного класу) взялися до виконання завдання – колективного складання есе «Я – європеєць». По завершенню роботи кожна команда презентувала свій твір. А завершилося все чай-брейком «Позбудьмося комплексів і помилок», у ході якого учасники поділилися своїми враженнями від робіт суперників і зауваженнями до них.

Учитель української мови та літератури Данилик В.М

Категория: Новини школи | Просмотров: 208 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0