Главная » 2019 » Листопад » 28 » «Євроатлантична інтеграція»
«Євроатлантична інтеграція»

Головною метою НАТО є захист свободи і безпеки всіх її членів політичними та військовими засобами відповідно до Статуту ООН. З самого початку існування Альянс працює над установленням справедливого і тривалого мирного порядку в Європі на засадах загальних демократичних цінностей, прав людини та верховенства права. Ця головна мета Альянсу наповнилась новим змістом по закінченні холодної війни, оскільки вперше у повоєнній історії Європи перспектива її досягнення стала реальністю.

З метою забезпечення підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції в школі протягом листопад Костянтинівському ЗЗСО № 16 була проведена лекція «Євроатлантична інтеграція» та організовано перегляд презентації «НАТО як міжнародна організація безпеки і оборони». Учні з цікавістю розглядали хронологію становлення НАТО та важливі дати в історії двосторонніх відносин з Україною. Після перегляду в школі стартував флеш-моб « Селфі на підтримку НАТО»

Просмотров: 204 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0