Главная » 2023 » Вересень » 28 » «Європа на долоні!»
«Європа на долоні!»

Сучасний світ стає ближчим! Завдяки новітнім технологіям ми можемо спілкуватися з людиною через весь світ, обмінюватися новинами або просто знаходити друзів. Але якщо новий знайомий говорить іншою мовою?  Проблема? Ні! Люди навколо світу вже говорять на двох, трьох, а інколи і більше мовах. Здобувачі освіти починають вивчати іноземні мови в закладах освіти і продовжують вивчення мов у більш зрілому віці.

Європейці офіційно рівноправно використовуються наступні мови: болгарська, угорська, грецька, датська, ірландська, іспанська, італійська, латиська, литовська, мальтійський, німецька, нідерландська, польська, португальська, румунська, словацька, словенська, фінська, французька, чеська , шведська, естонська, хоча англійська залишається найбільш вживаною.

Так у 2001 року почали відзначати День європейських мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Учнівська молодь Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області вже котрий рік поспіль долучається до святкування. 25-26 вересня 2023 року в закладі освіти пройшла низка заходів присвячена феномену володіння іноземними мовами та популяризації вивчення європейських мов. Так діти 6 класу прийняли участь у обласному флешмобі до Дня мов в Донецькій області. Здобувачі освіти долучилися до уроку-лекції «Європа на долоні!», під час якого прийняли участь у обговоренні питання Чи варто вивчати мови світи? Які можливості відкриває знання іноземних мов? НУШата 5го класу декламували вірші англійською мовою, яку вивчають вже п’ятий рік поспіль. А також серед учнів школи пройшли заходи «What can you tell European countries about Ukraine», «We are Ukrainians and we are proud of it!»

Вчитель іноземної мови                                   Курочка С.О.

Категория: Новини школи | Просмотров: 39 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0