Главная » 2021 » Травень » 20 » Фестиваль паперових вишиванок
Фестиваль паперових вишиванок

Я вишию сорочку кольорову

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає  особливу національну традицію народу. То ж недивно, що існує свято, присвячене їй.

День вишиванки – відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято. Нині ж воно набуло міжнародних масштабів і український традиційний одяг одягають усе більше людей не лише в нашій країні, а по всьому світу.

В Костянтинівському закладі загальної середньої освіти №16 20 травня відзначають День вишиванки. Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. Цього дня наш заклад перетворився на фантастичну красу.

Для учнів початкової школи пройшов «Фестиваль паперових вишиванок». Діти дізналися про походження українського оберега, про різні вишивальні техніки; ознайомилися з орнаментами різних регіонів нашої країни. Кожен клас прикрашав свою вишиванку чудовими візерунками. Діти придумували назви своїм витворам. «Вишиванка-мамин оберіг» - 1-А клас, «Вишиванка-спадок нації» - 1-Б, «Бережи Українське-носи українське» 2-А клас, «Безцінний спадок українців» 3-А , «Вишиванкові візерунки» 4-А клас, «Вишиванку я вдягну, всьому світу покажу» 4-Б .

День вишиванки у нашому закладі був яскравим, життєдайним святом для дітей і дорослих. Ми зможемо зберегти красиву традицію та відповідальну місію в знак єдності та підтримки один одного.

Вчитель початкових класів О. А. Шевченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 159 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0