Главная » 2023 » Грудень » 19 » Фестиваль "Спорт -моє покликання".
Фестиваль "Спорт -моє покликання".

У рамках Всеукраїнського проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом» з 11.12.2023 по 18.12.2023 року в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16  був проведений фестиваль "Спорт -моє покликання".

Діти надсилали фото та відео своїх фізичних активностей та занять спортом. У когось є можливість займатися тільки вдома, а хтось може займатися в залі. Але діти намагаються не сидіти на місці і цілеспрямовано розвивають своє тіло та розум. Також заняття фізичними вправа дуже добре допомагають відволіктися від всіх проблем та переключити мозок.

"Фізична активність дітей є запорукою їх нормального розумового і фізичного розвитку. Фізичні вправи, рухові і спортивні ігри благотворно впливають на центральну нервову систему і внутрішні органи, збагачують дитину новими відчуттями, допомагають швидше пізнати навколишній світ. Вони зміцнюють здоров'я і гартують організм, роблять дітей та підлітків більш організованими, вольовими, цілеспрямованими.

Фізичні вправи можуть замінити багато ліків, але жодні ліки не можуть замінити фізичні вправи.

Тому займайтеся фізкультурою і здоров’я завжди буде поруч з вами.

Категория: Новини школи | Просмотров: 65 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0