Главная » 2020 » Січень » 29 » Герої Крут у пам’яті людській

Поховали їх —
Тридцять мучнів українців,
Славних молодих...

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія.

З метою вшанування пам’яті подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами в січні 1918 року, увічнення звитяги українського духу в історичній пам’яті молоді, 29 січня 2020 року у Костянтинівському ЗЗСО № 16 для учнів 7-8 класів пройшов інформаційно-просвітницькій захід «Через Крути у майбуття».

Учні підготували ґрунтовну розповідь про події, які відбулися на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року під час наступу більшовицьких військ, декламували поетичні твори, присвячені юним героям, переглянули фрагменти документального фільму «Бій під Крутами».

Під час заходу увагу було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України.

Проведення заходу сприяло вихованню в учнів почуття патріотизму, національної гідності, глибшому вивченню героїчних сторінок історії українського народу, формуванню готовності стати на захист Батьківщини.

Класний керівник 7-А класу

Климова О.А