Главная » 2019 » Листопад » 28 » «Гідність у щоденних вчинках»
«Гідність у щоденних вчинках»

В цьому навчальному році Костянтинівський ЗЗСО № 16 вперше долучався до проведення наймасштабнішого в Європі Усесвітнього Дня, мета якого навчати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.

Вчителем основ здоров’я Тесленок І.В з учнями 5-б та 6-б було проведено заняття «Гідність у щоденних вчинках». Учні ознайомилися з Цілями сталого розвитку, визначили, які проблеми є в нашому місті та що саме ми можемо з цим зробити. Наступним етапом було прослуховування відеозверененя М. Кулеби т Н. Мосейчук та визначення поняття « гідність» для кожного з присутніх. Цікавим завданням для учнів було пригадати історію своїх гідних вчинків. За допомогою техніки « коло», кожен відверто розповів про дії та вчинки, якими вони пишаються.

Приємно, що діти розуміють: «…зміни це важливо!», «…треба починати з себе...» та «…за нами майбутнє». Наприкінці заходу учні поділилися своїми враженнями та написали собі листа у майбутнє.

Маємо надію, вони обов’язково втілять у життя свої слова!

Просмотров: 207 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0