Главная » 2020 » Січень » 26 » Гра – квест «Зимові розваги»
Гра – квест «Зимові розваги»

Діти повинні жити

в світі краси, гри,

казки. музики, малюнка,

фантазії, творчості.

Василь Сухомлинський

У Костянтинівському ЗЗСО №16 проходить декада початкових класів. 23 січня серед учнів 1-А та 2-А класів відбулася квест-гра «Зимові розваги».

Мета заходу:

розвивати спритність, кмітливість, швидкість реакції;

формувати комунікативні навички, вміння працювати в команді;

розвивати почуття колективізму і взаємодопомоги;

викликати позитивні емоції;

розвивати пізнавальні, соціальні компетентності;

об’єдналися в команди «Сніжинки», «Снігопад», « Блискавка », «Сніговики». Команди отримали від Сніговика маршрутні листи і почали підніматися на вершину до Снігової королеви. На станції «Шифрувальники» діти зі Сніговиком складали слова: зима, грудень, січень, лютий. Потім відгадували загадки , які їм запропонувала Сніжинка. На станції « Влуч у кошик» гравців зустріли Фіксики та пограли з ними в сніжки. Вміння працювати в команді, діти виявили. будуючи зимовий мур з LEGO. І ось нарешті гравці піднялися на вершину Снігової королеви та склали пазли «Зимові розваги», «Весела зима». Снігова королева запропонувала їм відшукати льодяники. Діти з задоволенням ласували цукерками. Дітям було весело та цікаво.

Керівник 2-А класу Хрипко Н. К.

Категория: Новини школи | Просмотров: 231 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0