Главная » 2020 » Січень » 23 » Інтелектуальна вікторина « Найрозумніший клас»
Інтелектуальна вікторина « Найрозумніший клас»

Костянтинівському закладі середньої освіти № 16 триває декада початкових класів. 22січня 2020р учні 4 – А та 4 –Б класів зустрілися на Інтелектуальній вікторині

« Найрозумніший клас».

Девіз заходу « Кожній дитині – світло знань». Мета : розвивати в учнів інтерес до навчання, допитливість; допомогти дітям розкрити такі якості, як кмітливість спостережливість, винахідливість; виховувати любов до читання. Знавці команди

« Козачата»( 4-А) та « Козацька чайка» ( 4 – Б) натхненно змагались у конкурсах «Вірю- не вірю», «Острів узагальнень», «Країна рослин і тварин», «Царство пір року», «Кабінет логічного мислення», «Літературний калейдоскоп», «Гра зі словом», «Про все на світі».

Учасники продемонстрували свої знання у різних галузях. Під час гри емоції дітей переливались через край та перемогли сильніші-команда « Козачата». Але можна вважати,що у результаті гри кожен гравець вийшов переможцем, адже учні дізналися багато нового та цікавого.

Після підбиття підсумків команди були нагороджені грамотами.

Вчителька початкових класів Н.А.Жирнова.

Категория: Новини школи | Просмотров: 182 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0