Главная » 2020 » Січень » 21 » Інтелектуальний калейдоскоп
Інтелектуальний калейдоскоп

У грі розкривається перед дітьми світ,

творчі можливості особистості.

Без гри немає і не може бути

повноцінного дитячого розвитку.

В.Сухомлинський

20 січня серед учнів 3-А класу Костянтинівського ЗЗСО №16 в рамках «Тижня початкових класів» відбувся захід «Інтелектуальний калейдоскоп».

Мета інтелектуальної гри-пропагування наукових знань, потреби в поглибленні пізнавальної діяльності; розвиток творчої активності дітей; стимулювання розвитку інтелектуальних і пізнавальних можливостей здобувачів освіти; створення умов для самопізнання й самореалізації.

Інтелектуальні ігри пробуджують і живлять прагнення дітей до постійного розумового самовдосконалення. А ще сприяють набуттю важливого досвіду колективної взаємодії та формуванню інших необхідних соціальних умінь і навичок.

Гра дарує щохвилинну радість, задовольняє актуальні невідкладні потреби, а ще – спрямована в майбутнє, бо під час гри у дітей формуються чи закріплюються властивості, вміння, здібності, необхідні їм для виконання соціальних, професійних, творчих функцій у майбутньому. І скрізь, де є гра, панує здоров’я, радість дитячого життя.

У грі найповніше проявляється індивідуальні особливості, інтелектуальні можливості, нахили, здібності дітей. Гра – творчість, гра – праця.

Упродовж інтелектуальної гри діти виконували завдання, які написані на умовних скелецях. З них вони збирали власний калейдоскоп. Змагання в розв’язанні завдань, виявляючи нестандартні підходи до вирішення тих чи інших запитань, демонстрація всебічного розвитку, можливість показати власні акторські здібності, принесли малюкам неабияке задоволення. Захід пройшов яскраво, весело, жваво.

Класний керівник,3-А класу

Генатуліна С.А.