Главная » 2019 » Лютий » 21 » Історія виникнення ікони. Іконографія Київської Русі. Естетична художня цінність ікони.

20 лютого вихованці старшої групи гуртка «Бісероплетіння» на черговому занятті ознайомились з історією виникнення та естетично –художніми цінностями ікони.

Метою даного заняття є: формування знань та вдосконалення практичних навичок при вишиванні ікон в різних техніках бісероплетіння; розвивати творчий підхід, художній смак при підборі кольору бісеру; виховувати любов й повагу до традицій українського народу, відчуття колективізму, наполегливості в досягненні поставленої мети.

Під час заняття діти ознайомилися з основними вимогами та рекомендаціями щодо початку роботи з вишивки ікон, основними кольорами ,які використовуються під час вишивання. Кожен мав можливість проявити свої здібності, взявши участь у дидактичній грі «Знайди пару».

Працюючи в парах, вихованці повторили правили з безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог під час бісероплетіння.

Ікона, виконана вручну, з добрими намірами, має найпотужнішу енергетику та стане оберегом для будинку, вона може зцілити від хвороб, нещасть, ворогів і всього поганого - до такого висновку прийшли всі учасники заняття.

Керівник гуртка Мирошниченко К.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 248 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0