Главная » 2019 » Вересень » 10 » « Я – маю право»
« Я – маю право»

05.09.2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області  пройшов урок - лекція  «Я – маю право»
Мета: Ознайомити здобувачів освіти з основними поняттями, розкрити особливу роль прав і свобод людини у відносинах людини і держави, значення захисту прав людини і громадянина, спонукати учнів до активного мислення, розвивати вміння аргументовано обстоювати свою власну точку зору, (працювати в групі), виховувати повагу до прав людини, розуміння їх дотримання.
До дітей завітала головний спеціаліст відділу Костянтинівського бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Тіщенко Валерія Сергіївна, яка провела цікавий урок – лекцію, де розповіла про основні закони  нашої держави, права дитини, приводила різні ситуації щодо прав і обов’язків дітей і людей. Здобувачам освіти запропонували пограти в гру і заповнити карту « Права дитини».
Підсумком було обговорення , що найбільш запам’яталося, якими правами діти користуються , а якими ні, що більш вразило.
Всі здобувачі освіти отримали невеличкі подарунки : наліпки на щоденник, прапорці та значки.

Вчитель    історії  І. В. Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 242 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0