Главная » 2021 » Листопад » 26 » Я живу в щасливій родині!
Я живу в щасливій родині!

Усе,що є найкраще у дитини,

Її талант, культура, доброта -

Від тата й мами йде і від родини –

Незаперечна істина свята.

25 листопада  в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти 16 стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В рамках цієї акції серед учнів 1-4 класів був проведений конкурс дитячої творчості «Я живу в щасливій родині».

Метою заходу є виховання почуття любові і поваги до батьків, родини, почуття гордості за неї; розвиток активності мислення, творчої уяви.

Кожна людина з великою любов´ю і душевним трепетом згадує те місце, де народилася, де минуло її дитинство. Те родинне вогнище, де живуть мама, тато та інші члени родини.

В малюнках дітей стільки любові, ніжності, тепла. Мама – лагідна вдача, тепло, невичерпна ласка, щедрість. А разом з нею радості і печалі, мрії і прагнення наших малюків. Батько на малюнках сміливий, дужий. Він опора родини, її захисник. Вчить свою дитину жити в цьому світі. Батько і мати – це два гарячих сонця, що дарують надію і тепло. А в центрі малюнка між мамою і татом – найщасливіші в світі діти – автори робіт.

Вчитель початкових класів О.А. Шевченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 95 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0