Главная » 2021 » Грудень » 19 » Як стати сильним, спритним і витривалим
Як стати сильним, спритним і витривалим

Ще у давнину казали:

«Хочеш бути сильним – бігай!

«Хочеш бути красивим-бігай!

«Хочеш бути розумним-бігай!

Рухова активність – важлива умова формування, збереження і зміцнення здоров’я.

На виконання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» у Костянтинівському ЗЗСО № 16 систематично проводяться заходи щодо здорового способу життя.

10 грудня 2021 р. вчитель Жирнова Наталія Анатоліївна провела у 2-А класі пізнавально-спортивний захід «Як стати сильним, спритним і витривалим».

Мета заходу: формувати у дітей бажання вести здоровий спосіб життя, показати важливість фізичних вправ у формуванні здорового способу життя, сприяти зміцненню здоров’я учнів через заняття спортом, виховувати почуття відповідальності за збереження і зміцнення свого здоров’я.

Вчителькою було продемонстровано презентацію «Рух – це життя» з якої діти дізналися, що фізичні вправи розвивають у людині певні якості: атлетичні – силу, спортивні ігри – спритність, біг – витривалість та швидкість, гімнастичні вправи – гнучкість – силу. А всі разом гартують волю, зміцнюють характер, додають хоробрості. Школярі дізналися, які види спорту вони можуть обрати у своєму віці. Дуже сподобався малюкам мультфільм «Охоронці здоров’я», де їх повели маршрутом здорового способу життя 7 охоронців. Веселун, Фізкультурник, Боркотун, Професор, Вітамінчик, Отдихайчик, Чистюля навчили дітей - як важливо слідкувати за своїм здоров’ям.

Доречними були веселі вправи та руханки: «День – ніч», «Тропічний дощ», «Чапля», «Черепаха – Аха», вправи з цеглинками.

Фізичні вправи допомагають учням вчитися. Вони менше втомлюються, краще організовують свій час, уміють зосереджуватися на досягненні результату.

Рухайтесь – і будете здорові!

Вчитель початкових кл. Наталія Жирнова

Категория: Новини школи | Просмотров: 107 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0