Главная » 2019 » Листопад » 11 » ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада - День української писемності та мови. І цього року уже традиційно учні 8-11 класів Костянтинівського ЗЗСО I-III ступенів №16 долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. 8 листопада текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець Олександр Авраменко. У цьому році автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису. Вперше диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання. Автори безпомилкових диктантів отримають заохочувальні призи. Минулого року такий приз отримала вчителька нашої школи Шиманська Ю.Ю.

Мета акції - не перевірка грамотності, а єднання українців у націю. Усі 65 учнів та 5 вчителів нашої школи, які писали диктант, відчули себе причетними до великої справи. Отже, єднаймося!

Учитель української мови та літератури Данилик В.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 213 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0