Главная » 2021 » Листопад » 10 » ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Щорічний міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – конкурс, метою якого є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу

9 листопада у Костянтинівському ЗЗСО №16 пройшов шкільний етап конкурсу. Переможцями стали: Шипітько Максим (5-А клас), Куліков Андрій (6-Б клас), Візір Кирило (7-Б клас), Матвієнко Ангеліна (8-А клас), Долженко Роман (9-А клас), Скриннік Дарина (10-А клас), Лінд Поліна (11-А клас).  Усіх переможців та активних учасників конкурсу буде нагороджено почесними грамотами на загальношкільній урочистій лінійці.

Учні нашого закладу вважають, що наша мова має право бути знаною у цілому світі. І прийде ще час , коли Європа буде вважати за честь вчити українську.

Учитель української мови та літератури   Данилик В.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 112 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0