Главная » 2023 » Листопад » 16 » ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Спитай себе, дитино, хто ти є,

І в серці обізветься рідна мова;

І в голосі яснім ім’я твоє

Просяє, наче зірка світанкова.

Дмитро Павличко

27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочався ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Учні Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 радо долучилися до шкільного етапу конкурсу.

Конкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. Мета заходу - виявити творчо обдаровану молодь, розвивати її потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традицій, плекати любов і повагу до національних джерел.

Мовний марафон  об’єднав учнів 5-11 класів школи. Найкращими стали: Ткаченко Артем (11-А клас), Симоненко Поліна (10-А клас), Бабакова Софія (9-А клас), Голубова Єлизавета (9-Б клас), Матильков Матвій (8-А клас), Чорнощоков Давид (8-Б клас), Деркач Кирило (7-А клас), Чурилова Вікторія (7-Б клас), Климова Єлизавета (6-А клас), Парамонов Максим (6-Б клас), Василенко Олексій (5-А клас), Князев Сергій (5-Б клас).

Вітаємо переможців та бажаємо їм наснаги в подальших випробуваннях!

Учитель української мови та літератури Бочкарьова О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 28 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0