Главная » 2023 » Вересень » 28 » Кібергбулінг або агресія в інтернеті
Кібергбулінг або агресія в інтернеті

У Костянтинівському  ЗЗСО № 16 протягом тижня для учнів 1-11 класів класні керівники провели класні години, бесіди, антибулінгові уроки з теми “Кібергбулінг або агресія в інтернеті ”.

Мета: продовжувати знайомити учнів з поняттям, формами та видами булінгу; формувати свої висловлювання екологічно; виховувати почуття емпатії та переживання до людей, які зазнають насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Під час заняття з учнями були проведені бесіди на такі  теми:

« Булінгу СТОП» - 1-А кл;

«Не допустимо насилля. Усе в наших руках»- 2-А кл.,

«Булінг. Кібербулінг в інтернеті»; 4-А (Дорохова Т.М.);

«З булінгом не впоратися самотужки» - 4-Б кл.;

«Про кібербулінг для дітей»- 5-А кл.;

«Як протидіяти булінгу»- 5-Б кл.;

«Кібербулінг або агресія в інтернеті»- 6-Б кл.;

«Перепалки (фреймінг, тролінг)»- 7-А кл.;

«Стоп насильству» - 7-Б кл.;

«Типи кібербулінгу» - 8-А кл.;

«Правила-поради для подолання кібербулінгу» - 8-Б кл.;

«Кампанія проти кібербулінгу» -9-Б кл.;

«Кібербулінг. Що це таке?» - 10-А кл.;

«10 фактів, які підлітки повинні знати про кібербулінг»- 11-А кл.

Учні 3-А, 4-А (Жирнова Н.А.), 9-А кл. долучились до Всеукраїнського Антибулінгового уроку, під час якого діти поглибили знання про  форми та типи цькування, опрацювали результати Всеукраїнського дослідження ЮНІСЕФ, від 2017 р. «Цькування: ситуація в Україні», передивились відео «Правила кіберпезпеки», обговорили поради, як вести себе, якщо зазнали кібербулінг, розглядали завдання-ситуації та знаходили рішення, перевіряли знання, отримані на уроці, за допомогою інтерактивних вправ https://learningapps.org/17035269 та вікторин «Кахут» https://create.kahoot.it/details/e1c8a461-bc15-49bb-a02b-99a1e0a2eb21 . «Антибулінговий воркбук» познайомив із історіями зірок, які теж зазнавали цькування.

Наприкінці класної години всі дійшли висновку, якщо бачиш, що з когось насміхаються, допоможи йому вийти з цієї ситуації, покажи свою підтримку, скажи, що він чи вона не заслуговує на таке ставлення.

Категория: Новини школи | Просмотров: 43 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0