Главная » 2021 » Лютий » 8 » " Клубочок математичних заморочок"
" Клубочок математичних заморочок"

Ти визнана давно главою всіх наук –

Потрібна нам ти скрізь, завжди і всюди.

Без математики ми нині, як без рук.

З тобою з казки дійсність творять люди.

В рамках декади початкових класів у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступені №16,  8 лютого в 2-А класі пройшов виховний захід " Клубочок математичних заморочок". Який мав за мету:  в цікавій формі  закріпити одержані знання з математики; розвивати мислення, пам`ять, вміння спілкуватись , логічне мислення, кмітливість, креативність, спостережливість, вміння працювати в команді; виховувати інтерес до математики, почуття  дружби.

Діти , поділившись на команди ,в цікавій формі долали перешкоди вихованці змагались у різних  інтелектуальних конкурсах з математики : розгадували логічні задачі, ребуси , складали з певної кількості паличок геометричні фігури, вирішували математичні питання за рівнями складності.

Кожен з учасників активно співпрацював у своїй команді та зробив вагомий внесок на шляху до перемоги.

Як підсумок щирі та сяючі посмішки! Потік позитивної енергії не міг не зарядити радістю та ентузіазмом  учителя та учнів.

Класний керівник  2-А класу Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 173 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0