Главная » 2019 » Березень » 18 » Конкурс юних шевченкознавців "Поезія Шевченка – то музики народної душа"
Конкурс юних шевченкознавців "Поезія Шевченка – то музики народної душа"

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 205 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

13 березня 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі №16 в рамках Шевченківського тижня між учнями 7-8 класів відбувся конкурс юних шевченкознавців "Поезія Шевченка – то музики народної душа". Мета заходу - виховувати інтерес до творчості письменника; сприяти розвитку пам’яті, допитливості, пізнавальних інтересів, вдосконалювати вміння застосовувати вивчене; виховувати повагу до Т.Шевченка за його внесок у скарбницю української поезії, формувати національну свідомість учнів.

Кожен клас представив команди ерудитів, які змагалися за звання юних шевченкознавців. Учасники гідно виконали завдання в таких конкурсах: «Юні біографи», «Розв’яжи кросворд», «Переплутанка», «Шевченко-художник», «Упізнай поезію», «Асоціативний портрет Т.Г. Шевченка». Не прийшлося сумувати й уболівальникам. Кожен клас зміг допомогти своїй команді, розв’язуючи ребуси, головоломки, розповідаючи напам’ять поезії Великого Кобзаря.

Хоча розрив між командами виявився мінімальним, місця розподілилися таким чином: І місце – команда 7-А класу, ІІ місце – команда 7-Б класу, ІІІ місце – команда 8-А класу. Усі присутні отримали позитивні емоції та бажання ближче познайомитись із творчістю Т.Г. Шевченка.

Учитель української мови та літератури Бочкарьова О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 290 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0