Главная » 2019 » Вересень » 25 » Конкурс комп’ютерних художників «Математика навлоко нас»
Конкурс комп’ютерних художників «Математика навлоко нас»

В рамках тижня математики та інформатики 24 вересня в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 пройшов конкурс комп’ютерних художників «Математика навлоко нас». Мета заходу: стимулювання пізнавального інтересу до предметів «Математика» та «Інформатика»; розширення кругозору, розкриття внутрішнього потенціалу здобувачів освіти. Юні комп’ютерні художники 5-х, 6-х класів представили свої роботи однокласникам та членам журі. Малюнки школярів створено за допомогою геометричних фігур, зображено: природу, тварини, підводний світ, космос, будівлі. сі учасники заходу із захопленням розглядали виставлені малюнки. Були обрані найкращі роботи для нагородження грамотами. Проведений захід створив неповторну атмосферу, надав можливість поринути у чарівний дитячий світ, сповнений мріями, яскравими враженнями та радістю.

Вчителі інформатики та математики: Трискиба О.Д., Мирошниченко О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 220 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0