Главная » 2019 » Березень » 19 » Конкурсна програма «Ім’я Шевченка стукає в наші серця»
Конкурсна програма «Ім’я Шевченка стукає в наші серця»

З метою популяризації життя і творчості Т.Г.Шевченка в ЗОШ № 16 м.Костянтинівки щорічно проводиться Шевченківський тиждень, у рамках якого 12 березня 2019 року для учнів 10-11 класів було проведено вікторину «Ім’я Шевченка стукає в наші серця». Команди у складі 10 учнів від кожного класу мали відповісти на питання, пов’язані з життям і творчістю Великого Кобзаря. Змагання виявилися досить напруженими. В результаті запеклої боротьби команди показали приблизно однакові знання і обидві зібрали портрети Т.Г.Шевченка. Сподіваємося, що підготовка до вікторини виявиться корисною для старшокласників, які активно готуються до зовнішнього незалежного оцінювання.

Учитель укр. мови та літератури В.М. Данилик

Просмотров: 269 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0