Главная » 2021 » Грудень » 10 » Конвенція ООН про права дитини
Конвенція ООН про права дитини

В рамках тижня правових знань 09.12.2021 року  для здобувачів освіти 6- А класу Костянтинівського ЗЗСО№16  пройшов урок «Конвенція ООН про права дитини»

Мета : ознайомлення учнів із Декларацією та Конвенцією ООН про права дитини, виховання в них поваги до прав та основних обов’язків людини та громадянина. Формування правової свідомості, сприяння розумінню учнями важливості прав дитини для розвитку особистості, виховання шанобливого ставлення до оточуючих.

Протягом заходу здобувачі освіти розібрали і розширили кругозір  коли була прийнята Конвенція ООН по правам  дітей, обговорили чому потрібно виконувати    права  та основних обов’язків людини та громадянина.

Наприкінці заходу дітям було запропоновано скласти і розмалювати міні- книжечку  « Маю право знати свої права»

Вчитель історії        Ірина Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 111 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0