Главная » 2021 » Вересень » 22 » “Крок до Європи”
“Крок до Європи”

Євроінтеграція - досить популярна і важлива тема для України на сьогоднішній день. Саме тому, для  класної годині в  8-А класі Костянтинівського  ЗЗСО №16, була обрана тема “Крок до Європи”. Метою даного заходу було розвинути достатнє розуміння важливості питання у дітей, надання загальної інформації щодо євроінтеграції, а також завдання, поставлені перед нашою країною для вступу в Євросоюз.

Учні 8 класу підготували реферати на тему євроінтеграції, а на уроці інформатики отримали завдання підготувати презентацію країни Євросоюзу. Яку саме країну презентувати вирішили простим жеребкування. Роботи були виконані за допомогою хмарного сервісу Google-диск та представлені перед аудиторією на проекторі. В результаті діти отримали досить корисну інформацію про рівень життя, культури, пам'ятки архітектури   країн Європи. Дуже сподіваємося, що вдасться відвідати ці чудові країни в недалекому майбутньому.

Класний керівник 8-а класу                          Д.К. Бувайло

Категория: Новини школи | Просмотров: 139 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0