Главная » 2020 » Грудень » 22 » "Кроками інтеграції до Євросоюзу"
"Кроками інтеграції до Євросоюзу"

Кілька років тому наша страна взяла курс на Євроінтеграцію. Народ України, дивлячись на розвиток країн ближнього заходу, вирішив взяти курс на асоціацію з Європейським союзом.

Процес самоідентифікації громадян України як європейців, причетних до культури і історії європейського співтовариства є складним і тривалим з кількох причин.

По-перше, це тривала історична відірваність від європейського співтовариства, ізольованість від політичного та культурного життя Європи.

По-друге, це вплив радянської спадщини, носіями якої є люди старших вікових груп.

Так учні 7-А класу, Костянтинівського ЗЗСО №16, на класній годині знайомилися з кроками до інтеграції до Євросоюзу. Метою цього заходу було знайомство з культурою стран союзу, економічний та соціальний розвиток в країнах, актуальність знання іноземних мов. За допомогою ресурсу Google-планета діти мали змогу помандрувати вулицями сучасної Європи, подивитися архітектурні пам’ятки та інше.

Учням дуже сподобалося мандрувати Європою та вони мають надію побувати в цих країнах у реальному житті.

Категория: Новини школи | Просмотров: 145 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0