Главная » 2020 » Січень » 20 » Круглий стіл “Європейський вибір України”
Круглий стіл “Європейський вибір України”

Згідно з річного плану роботи Костянтинівського ЗЗСО № 16 для педагогів закладу, учнів старшої ланки школи, вчителі, представники ГО « Спілка шкільних друзів закладу був проведено круглий стіл з теми “Європейський вибір України”

Мета: Ознайомити учнів із взаємовідносинами України та НАТО,дати уявлення про багатоманітність взаємодії між ними і формувати навички публічного виступу, розвивати вміння скористатися інформацією засобів масового повідомлення й допомогти учням зрозуміти проблеми сучасного суспільства.

У ході роботи круглого столу учасники працювали в творчих групах, де висловили власну думку щодо переваг та недоліків вступу України до НАТО. Розглянули проблеми євроінтеграції , етапи й тенденції розвитку європейського співробітництва та Європейського Союзу.

Фіналом засідання став перегляд документальної стрічки « Україна та євроінтеграція»

Категория: Новини школи | Просмотров: 202 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0