Главная » 2021 » Лютий » 8 » Квест “Ми обираємо здоров’я”
Квест “Ми обираємо здоров’я”

4 лютого в 4-Б класі в рамках декади початкової школи пройшов квест  “Ми обираємо здоров’я”

Мета заходу: формувати у дітей компетентність навчання впродовж життя (поняття про життя як найбільшу цінність,про здоров’я-як найважливішу умову щасливого життя; розвивати почуття особистої гідності; навчити поважати інших людей); культурну компетентність (створити дружню атмосферу,виховувати в учнів терпиме та толерантне ставлення до інших людей, готовність їм допомагати); громадянську та соціальну компетентності( закріпити поняття “здоровий спосіб життя, довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини та негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття; сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя; розвивати товариські здібності)

Під час заходу діти були учасниками гри -квесту, присвяченої здоровому способу життя. Вони мандрували по станціях “ Кмітливі”, “Чистюлькіна”,” Загадкова”, “Супермаркет”. На кожній зупинці виконували певні завдання, завдяки яким з’ясували,що піклуватися про своє здоров’ повинна  кожна людина, яка має захотіти бути здоровою,частіше замислюватися про власне ставлення до здоров’я.

Наприкінці мандрівки здобувачі освіти склали свій “ шлях здоров’я”, обґрунтували свій вибір.

Головне, діти усвідомили, що здорова людина може здобути гарну освіту, влаштуватися на престижну роботу, заробляти гроші та бути красивою та щасливою.

Вчитель початкових класів Хе Ден Сук Степанченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 171 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0